..
Lees hier al het nieuws vanuit de gemeente Houten.
...........

06-03-2010 / 23.00 uur
Agressieve klant mishandelt taxichauffeur

HOUTEN/UTRECHT – Een taxichauffeur werd op dinsdagavond 2 maart door een dronken klant mishandeld.

Rond 22.05 uur stapte een man en een vrouw op de Veilinghaven in Utrecht bij een 40-jarige chauffeur in de taxi. Zij wilden eerst naar het centrum van Utrecht, bedachten zich en reden vervolgens naar Houten. Tijdens de rit zag en hoorde de chauffeur dat de man kennelijk behoorlijk dronken was en zich vervelend gedroeg. Op de Poort in Houten stapten de passagiers uit, moesten iets meer dan 30 euro betalen, maar gaven 25 euro. Er ontstond een woordenwisseling tussen de chauffeur en de man,

waarna hij de chauffeur klappen gaf. De chauffeur sprong uit de taxi en wilde de politie bellen. Voordat hij dat kon doen, kreeg hij nog enkele klappen en trappen van de verdachte. Daarna ging de verdachte ervandoor en belde het slachtoffer de politie. Agenten stelden een onderzoek in de omgeving in, maar troffen de verdachte niet meer aan. Het slachtoffer liep letsel aan zijn hoofd en been op en deed aangifte van mishandeling.

De verdachte is een blanke man, ± 1.80 meter, breed postuur en hij had kort blond haar met een kuif. Hij werd door de vrouw meerdere malen aangesproken met de naam John.

Aan getuigen van de mishandeling en aan mensen die menen de verdachte (‘John’) te (her-)kennen, wordt verzocht contact op te nemen met de politie van district Lekstroom op telefoonnummer 0900-8844 of via Meld Misdaad Anoniem op telefoonnummer 0800-7000.

.........
Mail dit bericht!
Vul het emailadres van de ontvanger in:

© 24x7Nieuws.nl / Webdesign MI-Fotografie.nl