*** Rail Nieuws ***
 

Zaandammer (14) negeert spoorbomen.

Een veertienjarige jongen uit Zaandam is dinsdagochtend omstreeks negen uur ernstig gewond geraakt op de spoorwegovergang bij NS-station Koog-Zaandijk. Hij is met de ambulance vervoerd naar het AMC in Amsterdam. Het treinverkeer tussen Zaandam en Wormerveer lag ongeveer anderhalf uur stil.

Hoewel er een trein aankwam en de spoorbomen al dichtgingen, probeerde de jongen toch op zijn damesfiets onder de spoorbomen door over te steken. Daarop werd de bagagedrager geraakt door de trein. Getuigen in de trein zagen de fiets op de rails liggen en het slachtoffer met bloedend hoofd weglopen.

Bizar detail is dat de treinmachinist van vanochtend een week eerder bij station Koog Bloemwijk moest toezien hoe een 27-jarige Zaankanter zich voor 'zijn' trein wierp en daarbij het leven liet.

Omdat het slechts wachten was op een inderhaast opgeroepen invaller-machinist besloot de NS gisterochtend geen bussen in te zetten voor de treinreizigers. Wel werden tussen negen uur en half elf vier intercitytreinen vanuit en naar Den Helder omgeleid via Haarlem. (Bron: Noordhollands Dagblad)

 
Terug naar nieuws-index
 

Alle logo's en foto's binnen deze site zijn eigendom van MP-Produktie.nl © 2005