Actueel OVnieuws
Home

25-11-2009 / 12.00 uur
Conducteur zwaar mishandeld op station Barendrecht

BARENDRECHT - Gisteren aan het begin van de avond is een hoofdconducteur op het station van Barendrecht ernstig mishandeld. De man conducteur sprak 4 jongens aan waarvan er 3 geen kaartje hadden. Daarop is hij vervolgens door de 4 jongens aangevallen, geslagen en geschopt.

Nieuwsrubrieken:
OVnieuws op YouTube.com
Fotoarchieven:


De laffe daders zijn de trein uitgevlucht. De hoofdconducteur is in Rotterdam opgevangen en naar het ziekenhuis gebracht. Daar werden 2 gebroken ribben geconstateerd. De conducteur verklaarde dat het allemaal zo snel was gegaan dat hij niet de kans heeft gehad om hulp in te roepen.

"Een schandalige laffe daad op een collega die gewoon zijn werk doet!", zo reageerd een woordvoerder van de Vakbond Voor Rijdend Personeel (VVMC). "Opnieuw wordt pijnlijk duidelijk dat frontliners zoals hoofdconducterus een gevaarlijk beroep hebben. Ze zijn vaak alleen en hebben geen mogelijkheden om zich tegen dit soort idioten te verweren. Wij wensen de collega een snel herstel toe en hopen dat de daders snel gepakt worden! Wij gaan ervan uit dat NS alles uit de kast zal halen om de daders te pakken te krijgen", aldus vakbondsbestuurder dhr. Eilert.

Mail ons (met tips of foto's)
...........
.
.
.
.
.
.
.  
.........
Mail dit bericht!
Vul het emailadres van de ontvanger in:

© OVnieuws.info / Webdesign MI-Fotografie.nl